TECHNIK PÉČE O HMOTNÝ MAJETEK

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
8-21-342324
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vyznáte se v oblasti bezpečnosti práce a máte technické vzdělání? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás na pozici čeká:

  • vedení evidence zdvihacích zařízení a výtahů
  • plánování finančních prostředků na údržbu zdvihacích zařízení
  • zajišťování pravidelných kontrol a revizí
  • zajišťování oprav ve výrobních provozech a jejich přejímky
  • zabezpečení provozu ZZ a výtahů dle aktuální platné legislativy
  • kontrola a záznamy o chodu zařízení a provedené údržbě
Požadavky

Co od Vás očekáváme:

  • SO, ÚSO, vzdělání technického směru
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalosti v oblasti bezpečnosti práce
  • zkušenosti v oblasti zdvihacích zařízení a výtahů a práce v průmyslovém prostředí výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel