TECHNIK oddělení oprav, od 19 500 Kč, Ostrava

Plný úvazek
Mzda
19 500 Kč
Referenční číslo
4-15-359102
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání v Ostravě? Pojmy HW, SW a OS pro vás nejsou "španělská vesnice"? A jste ještě k tomu manuálně zruční? Pak máme práci přesně pro vás! Hledáme technika oprav základních a notebookových desek

Náplň práce:

  • záruční a pozáruční servis produktů
  • analýza opravovaného produktu
  • detekce a oprava závady pomoci nového komponentu
  • testování funkčnosti produktu po provedení opravy
  • záznam o provedených opravách do interního systému (práce s PC)

Požadavky
  • výhodou SŠ vzdělání s elektrotechnickým nebo IT zaměřením
  • výborná znalost HW, SW (základní znalost OS Windows 98/2000/Xp/VISTA/WIN7)
  • technickou AJ
  • orientace a čtení v elektrotechnických schematech výhodou
  • manuální zručnost + schopnost rozvíjení a zdokonalování znalostí
  • zkušenost se skládáním, opravováním PC výhodou
  • základní znalost práce a měření s multimetrem a osciloskopem
  • zkušenosti s pájením komponentů výhodou
  • dobrý zrak
  • komunikativnost
  • samostatný úsudek a schopnost týmové práce
Benefity
  • Pracoviště Ostrava
  • Jednosměnný provoz 6:00-14:30
  • Základní mzda 19500 Kč + bonusy po zkušební době.
  • Další benefity – roční bonus
  • Stravenky 120 Kč
  • Příspěvek zaměstnavatele na Multisport kartu
  • Dodatková dovolená
  • Sickdays