TECHNIK NDT | LETECTVÍ

Plný úvazek
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-397230-7
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do zbrusu nového závodu kousek od Brna hledáme NDT TECHNIKA (level II).

Pokud chceš být součástí skvělé mezinárodní společnosti a podílet se na rozvoji něčeho velkého, přihlas se na tento inzerát!

Co budeš dělat:

  • Nastavovat a standardizovat zařízení
  • Podílet se na interpretaci a vyhodnocení přijetí/zamítnutí zařízení
  • Kontrolovat výkonnost systémů v souladu s platnými normami
  • Vedení a školení pracovníků levelu I.
  • Vypracovávat pracovní pokyny na základě schválených postupů
  • Budeš mentorem a školitelem v oblasti bezpečnosti a technických dovedností
Požadavky
  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Vlastníš certifikát NDT II. stupně (ET, PT, MT, UT)
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • AJ na komunikativní úrovni
Benefity
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Možnost rozvoje nového výrobního závodu
  • Vzdělávací kurzy
  • Kurzy na AJ