TECHNIK MĚŘENÍ - BEZ NOČNÍCH SMĚN

Plný úvazek
Mzda
39 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-16-406864-1
Popis pozice

Aktuálně hledáme kolegu na pozici TECHNIK MĚŘENÍ.

Máte zkušenost s programováním měřicích systému a domluvíte se anglicky či německy? Hledáte zajímavou práci v moderním čistém prostředí bez nočních směn? Pak máme pro Vás zajímavou pracovní příležitost!

Náplň práce:

  • Programování 2D a 3D měřidel
  • Kontrola vyrobených produktů
  • Vedení dokumentaci případných neshod
  • Provádění rekvalifikačních zkoušek produktů
  • Měření pomocí 2D a 3D měřících přístrojů
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Prostorová představivost
  • Zkušenost s programováním tříosých systémů
  • Pokročilé IT dovednosti
  • Znalost AJ nebo NJ na uživatelské úrovni
Benefity
  • 13. plat
  • Pracovní doba: 1-2 směny, bez nočních
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky a příspěvek na stravování
  • Firemní stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Firemní akce, oslavy, večírky