TECHNIK | LABORATOŘ | AŽ 42 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
6-10-391925-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Toužíš pracovat na v moderním prostředí, s nejnovějšími technologiemi a v týmu zapálených techniků? Máš analytické myšlení? Jsi precizní a přes to nejede vlak?

Hledáme TECHNIKA, jehož pole působnosti bude zejména v testovací laboratoři!

  • Čeká Tě testování dílů před tím, než půjdou do výroby a dalšího zpracování
  • Testování opotřebení forem, klimatické testy a mnoho dalšího
  • Budeš součástí týmu - tzn. čeká Tě opravdu spolupráce, komunikace s kolegy, s výrobou
  • Tvorba reportů v anglickém jazyce

Máme tu trochu specifičtější pracovní dobu, ale neboj se, žádné drama to není!

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • AJ na úrovni min. B1
  • Orientace v technické dokumentaci
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy ve formě 13. mzdy
  • Flexibilní pracovní doba, home-office
  • Cafeteria
  • Příspěvek na dopravu, na stravování