TECHNIK KVALITY - PROCES

Plný úvazek
Mzda
0 Kč
Referenční číslo
8-18-357960
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zaměstnání se zaměřením na výrobní kvalitu? Chcete, aby se Váš zaměstnání skládalo z 25% administrativy a 75% aktivit ve výrobním procesu? Ovládáte anglický jazyk a s nastavováním kvality výrobního procesu jste se již setkali?

Co bude Vaše práce TECHNIKA KVALITY obnášet?

  • Komunikace se zákazníky/dodavateli v oblasti řešení reklamací a požadavků
  • Zlepšování výrobních procesů na základě externích a interních podnětů
  • Provádění testů a vstupních kontrol a vyhodnocování výsledků a chybovosti
  • Tvorba dokumentace a sestavování reportů do oddělení kvality
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Dodržování norem ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001 a naplňování cílů integrovaného systému (kvalita, EMS, BOZP, energie)
Požadavky

Požadavky na pozici TECHNIK KVALITY - PROCES

  • min. SOU / SŠ vzdělání
  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Znalost základních technik kvality, MSA, statistických metod, 8D Report, PPAP, atd.
  • Znalost systémů ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 18001 a ISO 50001
  • Anglický jazyk - pokročilá znalost
  • Znalost práce na PC - MS Office
  • Týmová spolupráce
Benefity
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na relokaci / pomoc s hledáním bydlením v regionu !
  • věrnostní bonusy
  • další vzdělávání
  • možné školení v zahraničí
  • bezplatné kurzy AJ