TECHNIK KVALITY | MLADÁ BOLESLAV

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-18-357961
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta zabývající se vývojem a konstrukcí v automotive hledáme vhodné kandidáty pro nový projekt v Mladé Boleslavi.

Na pozici TECHNIK KVALITY MONTÁŽNÍHO A LOGISTICKÉHO CENTRA Vás bude čekat:

  • kontrola dílů
  • oprava vadných dílů
  • vyčíslení nákladů
  • komunikace se zákazníkem, externím dodavatelem
  • úzká spolupráce s inženýrem kvality
  • komunikace s ostatními odděleními napříč firmou
  • kontrola stavu skladu
Požadavky
  • SOU nebo SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • zkušenost z automotive výhodou
  • manuální zručnost, spolehlivost, preciznost, časová flexibilita
  • koordinační a komunikační dovednosti
  • zkušenosti s lakovanými díly výhodou
  • řidičský průkaz skup. B
  • ochota pracovat v třísměnném provozu; aktuálně jednosměnný provoz
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené + 4 dny dispozičního volna navíc
  • bonus za docházku
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • karta Multisport
  • kariérní postup
  • zajímavá a kreativní práce u společnosti s bohatou tradicí