Technik kvality - elektro

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-10-365049
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do firmy se sídlem v Kadani hledám technika kvality se zaměřením elektro.

Náplň práce:

  • kontroluje dodržování výrobních postupů a technologických norem při výrobě
  • provádí vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu dílů resp. výrobků
  • uvolňuje produkty pro další výrobní operace, popř. expedici
  • navrhuje okamžitá, nápravná a preventivní opatření vedoucí ke zlepšování kvality výrobků a výrobních procesů
  • provádí vstupní kontrolu motorů a řídících jednotek a ověřuje správnost jejich zapojení při konečné montáži
  • podporuje výrobní operátory v elektrotechnické oblasti
Požadavky
  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • znalost systémů ISO 9001:2000, ISO 14001
  • praxe v oblasti kvality ve výrobním podniku
  • znalost MS Office
  • středně pokročilá znalost AJ
  • vyhláška 50 min. §5
Benefity

čtvrtletní bonusy

stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den

příspěvek na dojížděni

příspěvek na penzijní připojištění

zaměstnanecké akce

výhodný zaměstnanecký program Vodafone

  • příspěvek na penzijní pojištění