TECHNIK KVALITY | ČESKÉ BUDĚJOVICE | 1 SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-18-406686
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Technikové kvality na Budějovicku, zbystřete! Pro našeho partnera na Českobudějovicku hledáme vhodného člověka, který obsadí právě pozici TECHNIK KVALITY.

Co byste měli zvládat a umět? Technické vzdělání je základ, jeden ze světových jazyků potřeba - němčina je velkou výhodou.

A co byste ve firmě dělali? O čem pozice TECHNIKA KVALITY je?

  • Kontrola vstupního materiálu dle dokumentace, případná spolupráce s výrobou
  • Velmi blízká spolupráce s výrobou ohledně zlepšování kvality výrobků
  • Snižování scrapu
  • Hodnocení interních i externích dodavatelů ohledně kvality materiálu
  • Vzorkování, nulté série

Zajímá vás víc? Jsme tu pro vás. Pište (jan.laluch@grafton.cz) a volejte (720748828).

Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Lepší základy AJ nebo NJ
  • Zkušenost na podobné pozici
  • Znalost základních metod a nástrojů kvality
  • Velmi dobrá znalost MS Excel
Benefity
  • 13. mzda
  • Mimořádné odměny
  • 5 týdnů dovolené, z toho 3 týdny celozávodní dovolená (1 týden zima, 2 týdny léto)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Kafeterie - 1 000 Kč navíc každý měsíc
  • Jazykové kurzy
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jeho rodinu
  • Sportovní den pro zaměstnance a další teambuildingové akce
  • Vánoční dárky