Technik kvality

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-18-391967
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká Vás práce pro menší společnost rodinného rázu, ale s nastavenými procesy? Chcete být součástí společnosti, která je ve svém oboru lídrem již 3 desetiletí a nabízí práci se špičkovými technologiemi?

Právě obsazujeme pozici Technik kvality pro výrobní závod přímo v Plzni.

Pracovní náplň:

  • Dohled nad prováděním uvolnění výroby
  • Zodpovědnost za mezioperační, vstupní a výstupní kontroly
  • Dohled na opravu dílů (rework), blokace neshodných dílů
  • Administrativní činnost v rámci oddělení kvality
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání, technické vzdělání výhodou
  • Praxe na obdobné pracovní pozici
  • Znalost výrobních procesů
  • Povědomí o nástrojích kvality v automotive
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové i odborné vzdělávání
  • soukromé zdravotní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • prémie