TECHNIK KVALITY

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-18-367239
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s kontrolou vstupních a výstupních materiálů? Poradíte si s případnou reklamací a orientujete se ve výkresové dokumentaci?

Jste náš člověk!

Zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň:

Kontrola vstupních materiálů

Kontrola vyráběných dílů ve všech fázích procesu

Provádění záznamů z realizovaných měření a kontrol

Dokumentování a evidence neshodných dílů

Kontrola provozní a technické dokumentace na pracovišti

Vypracování měrných protokolů, vzorkovacích zpráv

Požadavky

SŠ vzdělání

Samostatnost , spolehlivost a zodpovědnost

Praxe na obdobné pozici

Ochotu učit se novým věcem

Uživatelská znalost práce s PC

Čtení technické dokumentace

Časová flexibilita

Stabilní zázemí u tuzemské společnosti , na trhu více než 15let

Zajímavé platové ohodnocení + další osobní odměny

Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou

Stravenková platební karta

5 týdnů dovolené

Práce v mladém kolektivu

Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu