TECHNIK KVALITY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
9-30-341480
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vaší pracovní náplní bude:

  • stanete se členem projektového týmu nových projektů za oblast kvality
  • plánování a stanovení kvalitativních požadavků na nové výrobky ve spolupráci se zákazníkem
  • zpracování dokumentace k vzorování nové výroby
  • příprava vzorků včetně kontrolních plánů
  • spolupráce na tvorbě a aktualizaci procesu FMEA
  • řešení zákaznických reklamací
  • řešení neshod, hledání kořenových příčin, řízení nápravných opatření
  • komunikace se zástupci zákazníků
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe na pozici zákaznický servis, technik kvality, inženýr kvality
  • komunikativní znalost angličtiny, němčiny
  • orientace ve výkresové dokumentaci, znalost požadavků a norem systému jakosti (IATF 16949:2016), VDA 2, VDA 6.3, VDA 6.5, FMEA, 8D reporty, B2B
  • MS Office (Excel – práce s daty, grafy, běžné funkce + prezentace v PowerPointu)
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • roční odměna 10 % ze mzdy
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • jazykový kurz NJ či AJ
  • mobilní telefon, PC