TECHNIK KVALITY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
11-10-361854
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti kvality v automotive a domluvíte se anglicky? Tak právě pro Vás máme zajímavou nabídku na pozici

Na dané pozici budete mít na starosti:

  • zajišťovaní laboratorních zkoušek, používání referenčních vzorků a jejich aktualizace
  • řízení neshodných výrobků, zajišťování plánování zkoušek, analýzy neshod a návrhů opatření
  • řízení dokumentů a záznamů kvality
  • spolupráce na tvorbě dokumentace na podporu procesu
  • udržování vzorků vzhledově významných dílů, kontrola jejich kompletnosti a aktuality
  • zpracování měsíčních reportů
  • zajištění komunikace se zákazníky, dodavateli
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti kvality alespoň 1 rok
  • němčina - mluvená forma min na úrovni B1
  • znalost norem pro automotive a kvalitativních nástrojů (IATF 16949:2016, 8D, APQP, SPC, apod.)
  • uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou
  • aktivní řidič (sk. B)
Benefity
  • motivační bonusový systém
  • týden dovolené navíc
  • benefitní program Cafeterie
  • příspěvek na masáže
  • jazykové a odborné kurzy
  • závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele)
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • možnost dalšího profesního růstu