TECHNIK KVALITY, 1 směna, 38 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
34 000 - 38 000 Kč
Referenční číslo
7-10-375181
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s měřením a vstupní kontrolou materiálů? Orientuješ se ve výkresové dokumentaci?

Chceš pracovat v jednosměnném provozu?

Zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň:

Kontrola materiálů v souladu s výkresovou dokumentací

Práce s 2D a 3D měřicími strojí

Provádění záznamů z realizovaných měření a kontrol v interním systému

Dokumentování a evidence neshodných dílů, 8D reporty

Spolupráce s ostatním kolegy s oddělení kvality a montáže

Požadavky
  • Předchozí praxe na obdobné pozici
  • SŠ vzdělaní (STROJNÍ NEBO ELEKTRO NUTNOSTÍ)
  • Práce s moderními měřidly (3D, optické měření)
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • AJ nebo NJ
Benefity
  • mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání
  • dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • menší společnost s rodinnou atmosférou a fungujícími vztahy na pracovišti