TECHNIK KALIBRACE | SLUŽEBNÍ VŮZ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 43 000 Kč
Referenční číslo
16-18-378526
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Česká společnost a leader na trhu zkušební techniky rozšiřuje své řady! Hledá se kalibrační technik do laboratoře v Brně.

Vyhovovala by Vám příjemná práce v atmosféře rodinného prostředí? Máte alespoň nějakou zkušenost v kalibrační či zkušební laboratoři? Zde se budete zaměřovat na kalibrace TEPLOTY a VLHKOSTI.

V začátcích si Vás vezme na starosti zkušený kolega, se kterým budete jezdit k zákazníkovi, poté již budete samostatná jednotka.

Co by Vás mimo jiné čekalo:

  • kalibrace prováděné v místě zákazníka
  • administrativa spojená s prováděním kalibrací zařízení
  • vyhotovování kalibračních listů
  • komunikace se zákazníky
  • občasná výpomoc ve zkušební laboratoři v Brně
Požadavky
  • Minimálně SŠ technického směru (maturita)
  • Znalost zákona o metrologii
  • Časová flexibilita a ochota cestovat v rámci ČR a SR - Řidičský průkaz sk. B
  • Alespoň roční zkušenost v kalibrační nebo zkušební laboratoři
  • Angličtina na komunikativní úrovni - rozšiřování zahraniční klientely
  • Povědomí či zkušenost s kalibrací, pyranometry či akcelerometry
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • dobré komunikační schopnosti
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní vůz i k soukromému užití (dohodou)
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práci s prvotřídními technologiemi
  • Mobilní telefon a notebook
  • Odborná školení i u zahraničních partnerů
  • Jazykové kurzy
  • Firemní akce