TECHNIK ELEKTRO - servis elektroniky - JEDNOSMĚNA!

Plný úvazek
Mzda
23 500 - 28 000 Kč
Referenční číslo
3-15-370616
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás vyhledávání závad a jejich řešení? Vyznáte se v komponentech mobilů či počítačů a k tomu máte vzdělání v oboru IT nebo elektro?

Pokud ano, máme pro Vás nabídku:

Hledáme šikovné kandidáty na pozici TECHNIK SERVISNÍHO CENTRA!

Vaší náplní práce bude zejména:

  • diagnostika desek plošných spojů pro mobilní telefony, notebooky a jiná přenosní zařízení
  • testování těchto desek pomocí programů na počítačích
  • opravy desek
  • pájení komponentů
  • odpovědnost za technickou dokumentaci

Jedná se o pozici v jednosměnném provozu (7:00-15:30)!

Místo výkonu práce - Brno Slatina

Pozice je vhodná pro absolventy, nabídka i pro kandidáty bez praxe!

Požadavky
  • vzdělání v oboru elektro nebo IT výhodou
  • orientace v elektotechnických schématech
  • pokročilá znalost práce s počítačem
  • alespoň základy anglického jazyka
  • znalost pájení výhodou

Nástup ihned nebo po dohodě.

Benefity
  • pouze ranní směna
  • zajímavá mzda odvíjející se od zkušeností a výkonu
  • NÁBOROVÝ BONUS 3000kč
  • dovolená 5 týdnů + sick day
  • stravenky v hodnotě 80kč/odpracovaný den
  • narozeninové poukazy
  • jazykové kurzy
  • posilovna přímo v areálu + sportovní benefity
  • pravidelné mimopracovní setkání a akce
  • skvělý kolektiv
  • možnost kariérního růstu, nabídka i pro kandidáty bez praxe

! NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI !