TECHNIK ELEKTRO | diagnostik | pouze ranní | nástupní bonus

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
3-15-382315
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás vyhledávání závad a jejich řešení? Vyznáte se v komponentech mobilů či počítačů a k tomu máte vzdělání v oboru elektro nebo IT?

Pokud ano, máme pro Vás nabídku:

Hledáme šikovného kandidáta na pozici TECHNIK SERVISNÍHO CENTRA - DIAGNOSTIK!

Vaší náplní práce bude zejména:

  • diagnostika základních desek přenosných zařízení
  • testování těchto desek pomocí programů na počítačích
  • opravy desek, řešení defektů
  • vedení systémové dokumentace spojené s procesem oprav

Nástup: ihned nebo po dohodě a přímo do kmene společnosti

Pozice: Elektrotechnik, diagnostik

Lokalita: Brno Slatina

Pracovní doba: 6:30/7:00 - 15:15/15:45 (ranní směny)

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Požadavky
  • vzdělání v oboru elektro nebo IT
  • orientace v elektrotechnických schématech
  • znalost práce na PC (Excel)
  • znalost pájení výhodou
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nástup: ihned nebo po dohodě

Lokalita: CTPark Brno Slatina

Benefity
  • zajímavá mzda odvíjející se od zkušeností a výkonu
  • měsíční bonusy
  • NÁBOROVÝ BONUS 10.000kč po ZD
  • možnost získat dle zaučení bonus dalších 10.000kč
  • dovolená 5 týdnů + sick day
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na benefitní kartu
  • narozeninové poukazy
  • odborná školení a tréninky
  • jazykové kurzy
  • posilovna přímo v areálu + sportovní benefity
  • pravidelné mimopracovní setkání a akce
  • skvělý kolektiv
  • možnost kariérního růstu

! NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI !