TECHNIK DODAVATELSKÉ KVALITY | REKLAMACE | TÁBORSKO

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-404415-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rozšiřujeme tým kvality ve výrobní firmě na Táborsku! Chcete mít na starosti řízení reklamací u dodavatelů a zdokonalovat se tak v kvalitě? Výborně!

Hledáme jak zkušeného kvalitáře, tak juniorního člověka se zápalem pro věc a chutí se každý den učit něčemu novému.

Pracovní náplň:

  • Správa reklamací u dodavatele (8D reporty)
  • Zlepšování kvality dodavatele dle VDA, dodavatelské audity
  • Vzorkování (PPAP)
  • Změnová řízení
  • Uvolňování změn pro zákazníka
Požadavky
  • Alespoň SŠ vzdělání technického směru, případně v kvalitě
  • Angličtina na úrovni B2 pro denní komunikaci slovem i písmem se zahraničními dodavateli
  • Znalost kvalitativních metod jako 8D reporty, PPAP, FMEA apod.
  • Znalost norem ISO 9001, VDA 6.3 a 6.5, IATF 16949
  • Zkušenosti s řešením reklamací, audity u dodavatelů, jednáním při zavádění nových výrobků VÝHODOU, ne podmínkou
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Různé finanční bonusy a odměny
  • Flexibilní pracovní doba (pevné jádro 8-14 hod)
  • Závodní stravování
  • Vzdělávání, školení a rozvoj