TECHNIK BOZP | TÁBORSKO | I PRO JUNIORY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
7-10-402497
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do rozrůstající se výrobní společnosti na Táborsku hledáme člověka na pozici TECHNIK BOZP.

Jste juniorní uchazeč? Nemáte OZO certifikaci? Nevadí! Pomůžeme vám jak se zaškolením, tak se získáním OZO certifikace. Stejně tak se ale rádi sejdeme i se zkušenými bezpečáky.

Náplň práce:

  • Kompletní zaštítění BOZP a PO agendy
  • Preventivní pochůzky po firmě, analýza rizik
  • Řešení problémů a prac. úrazů
  • Dohled při zavádění nové technologie z pohledu bezpečnosti
  • Jednání s úřady, lékařem, hygienou apod.
Požadavky
  • Alespoň SŠ vzdělání
  • Praxe z oblasti BOZP - ideálně přímo z pozice Technika/Specialisty BOZP
  • OZO výhodou, nikoliv pomínkou
  • Pro juniornější uchazeče - možnost udělat si OZO certifikaci!
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba s jádrem 8:00-14:00
  • Různé finanční bonusy a odměny
  • Závodní stravování
  • Vzdělávání, školení a rozvoj