Technik BOZP s osvědčením

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
8-18-370841
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti jako technik BOZP a osvědčení k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle § 9 zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek BOZP? Tak hledáme právě Vás.

Pracovní náplň:

zajišťuje úkoly v prevenci rizik, vyhledávání a hodnocení rizik

navrhuje systémová a procesní opatření k odstranění nebo minimalizaci rizik

kontroluje a posuzuje dodržování požadavků právních předpisů a jiných požadavků k zajištění BOZP a stav související dokumentace na pracovištích

ukládá opatření k odstranění zjištěných nedostatků a kontroluje jejich plnění

metodicky řídí a koordinuje činnosti v oblasti BOZP s výrobními a infrastrukturními útvary, ostatními úseky a se zástupci odborové organizace

vypracovává odborná stanoviska za oblast BOZP, včetně vyjadřování se k projektové dokumentaci a k návrhům změn

šetří průběh pracovních úrazů a bezpečnostních incidentů; analyzuje jejich skutečné zdroje

a příčiny

zajišťuje vstupní instruktáže nových zaměstnanců i zaměstnanců externích firem pracujících v areálu a další odborná školení

odpovídá za úplnost a správnost implementace požadavků právních předpisů a jiných požadavků

v oblasti BOZP do řídící podnikové legislativy

vykonává funkci vedoucího interního auditora systému pro oblast BOZP

zpracovává a vyhodnocuje statistické přehledy ukazatelů BOZP a poskytuje informace

komunikuje s kontrolními orgány státní správy (kontroly, ohlašování prac. úrazů, apod.)

Požadavky

Požadujeme:

minimálně středoškolské vzdělání technického směru zakončené maturitní zkouškou; chemický, strojní, elektro nebo stavební směr výhodou

osvědčení OZO k zajišťování úkolů v prevenci rizik podle § 9 zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek BOZP

min. 3 roky praxe v pozici technika BOZP ve výrobě

zodpovědnost, důslednost, schopnost otevřené komunikace, rozhodnost, organizační schopnosti, flexibilitu, systematickou práci

dobrá znalost práce na PC (MS Office, intranet, informační databáze)

anglický/německý jazyk výhodou

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel