Technik BOZP a PO

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-10-378532
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Poohlížíte se po nové pozici technika BOZP a PO? Pojďte řešit BOZP k nám. Budete součástí malého oddělení, kde budete mít na starosti celou agentu BOZP.

Na pozici technika BOZP a PO budete:

  • mít na starosti preventivní prohlídky BOZP
  • vyhledávat možnosti zlepšení a navrhování opatření
  • identifikovat rizika
  • vytvářet a aktualizovat dokumentaci BOZP
  • komunikovat s mistry ve výrobě a napříč celou společností
Požadavky
  • zkušenosti na pozici BOZP z výrobní společnosti
  • znalosti zákonů v oblasti BOZP
  • znalost základní angličtiny nebo němčiny
  • dobré organizační dovednosti a pečlivost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu
  • podporu jazykového vzdělávání (jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem)
  • věrnostní odměny
  • kvartální bonusy
  • závodní stravování
  • penzijní pojištění
  • možnost kariérního růstu