ENERGETIK VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
8-10-402544-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený energetik, absolvent VŠ se zaměřením na energetiku nebo technik BOZP? Komunikace v angličtině není problém? Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za oblast a správa systému BOZP a PO
  • zodpovědnost za hospodaření s energiemi
  • vedení projektů v oblasti energií
  • koordinace systému energetického managementu podle ISO 50 001
  • podílení se na tvorbě a aktualizaci dokumentace BOZP, PO, ŽP a energetika
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • znalost aktuální platné legislativy a norem v oblastech BOZP a PO
  • výhodou znalost ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50 001
Benefity
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • Zaměstnanecké výhody
  • Osobní ohodnocení
  • Variabilní složka mzdy