Technik | automatizace | osobní vůz!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-375693
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímá Vás procesní automatizace, servis a instalace a máte nějakou zkušenost? Pojďte pracovat pro předního světového výrobce senzorů!

Seděla by Vám flexibilní práce, která je v poměru terén vs. kancelář (70 ku 30)? Hledáme parťáka, který se bude věnovat servisu a instalaci automatické identifikace primárně v logistických depech.

Pracovat budete od pondělí do pátku, standardní hodiny. Víkendy a noční NE!

Náplň práce:

  • Instalace a servis systémů automatické identifikace
  • Aplikační a zákaznická podpora
  • Spolupráce na projektech z oblastí průmyslové automatizace
  • Místo výkonu činnosti: primárně Čechy
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenost v oblasti automatizace / elektrotechniky VÝHODOU
  • Vyhláška 50, minimálně §5
  • Chuť cestovat po ČR a Slovensku
  • Časová flexibilita
  • Komunikativní angličtina
  • Řidičský průkaz B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Prémie až 50 % roční mzdy (nyní forma 13. až 14. mzdy)
  • Příspěvky na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Mobilní telefon a notebook
  • Možnost dalšího vzdělávání