TECHNIK AUTOMATIZACE l ELEKTRO l až 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-10-405338-3
Popis pozice

Zajišťujeme údržbu a opravy technologií, včetně dopravníkových systémů a výtahů.

U každého incidentu jsme jako první a diagnostikujeme chyby.

Jsme zodpovědní za finální výkon technologie. Naším cílem je neustále zrychlovat výdej balíků ven.

Snažíme se neustále inovovat a posouvat technologie dopředu.

Požadavky

Technické vzdělání v oboru elektroniky, mechaniky, automatizace.

Potřebuješ znalost cizího jazyka (AJ/DE) manuály jsou v cizím jazyce.

Umíš se všeobecně orientovat v oblastech automatizace, mechaniky, elektrotechniky.

Odborná způsobilost v elektrotechnice minimálně paragraf 6.

Řidičský průkaz skupiny „B

Benefity
  • 4 týdny dovolené + 5 dní volna na cokoliv
  • služební auto
  • zaměstnanecké slevy na celý sortiment
  • karta Multisport
  • příspěvky na stravování
  • interní i externí školení, jazykové kurzy