Technický vedoucí projektu - automobil pro soukromé účely

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-10-360878
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se TECHNICKÝ VEDOUCÍ PROJEKTU!!!

Vyznáte se v automatizaci? Víte, jak fungují stroje? Čtení výkresové dokumentace je pro Vás hračkou a zvládnete se domluvit anglicky? Ano? Možná jste náš člověk.

Co Vás čeká:

  • spolupráce napříč celou firmou a komunikace se zákazníky a dodavateli
  • tvorba kalkulací a cenových nabídek ve spolupráci s obchodem
  • monitoring průběhu zakázek, zastřešení celého procesu řizení zakázky (včetně přejímky u zákazníka)
Požadavky
  • SŠ technického směru nebo VŠ technického směru
  • Nutná základní znalost fungování automatizace - elektrické zapojení, elektrické stroje, elektronika, pneumatické rozvody, hydraulické rozvody, robotika, PLC programování, vývojové diagramy automatizace a další prvky ASŘ
  • Angličtina- nutná pro komunikaci se zákazníky a dodavateli, ostatní jazyky výhodou
  • Znalost práce s MS Office, Helios - výhodou, Creo – výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
Benefity

Bonusy (roční, při splnění úkolu atd.)

Stravenky

Mobilní telefon

automobil

Opravdu rodinné prostředí s pohodovou atmosférou

Nejnovější vybavení a odborná školení