TECHNICKÝ VEDOUCÍ | PLANÁ NAD LUŽNICÍ

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
7-10-396715-11
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Strojírenská firma v Plané nad Lužnicí hledá nového technického vedoucího. Na této pozici by Vás čekalo:

  • řízení v oddělení údržby
  • odpovědnost za technické vybavení budov
  • dohled nad oddělením výroby nástrojů a procesního inženýrství
  • dodržování norem certifikace IATF 16949 a ochrany životního prostředí 140001
  • řízení investic - momentálně podílení se na projeku výstavby nové výrobní haly
  • účast na auditech
  • vedení a motivace týmu
Požadavky
  • VŠ vzdělání nebo relevantní praxe
  • Zkušenosti na obdobné pozici v automobilové výrobě
  • Praxe s vedením lidí (minimálně 15-20 zaměstnanců)
  • Kompetence v rámci projektového managementu a řízení investic
  • Jazyková vybavenost AJ a NJ
Benefity

Jazykové vzdělávání

5 týdnů dovolené

Příspěvek na stravování

Roční bonusy

Pružná pracovní doba