TECHNICKÝ ŘEDITEL

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
9-10-364287
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného manažera, který řídí technický úsek ve výrobní společnosti.

Důležitá je pro nás osobnost, drive a manažerská praxe.

Budete mít na starosti především technickou část výroby, ale jakožto člen top managementu se od vás očekává koordinace dalších úseků v rámci společnosti.

Požadavky
  • VŠ vzdělání elektro směru (výhodou nikoliv podmínkou)
  • Praxe na úrovní manažer/ředitel výroby
  • Dobrá znalost němčiny či angličtiny pro denní použití
Benefity
  • motivující práci ve stabilní prosperující společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • roční bonus na dovolenou a Vánoce
  • pravidelné roční zhodnocení platu
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • práce s moderními technologiemi