TECHNICKÝ ŘEDITEL

Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč
Referenční číslo
12-10-354322
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

PLASTY, PLASTY, PLASTY - Hledám odborníka na plasty.

Budete:

  • vést ve výrobní firmě technologii a údržbu
  • řešit technické problémy, nové projekty ve výrobě
  • aktivně pracovat na transferu výroby z Německa
Požadavky
  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • praxe z plastikářské oblasti
  • znalost technologií: vyfukování či vstřikování, svařováním plastů
  • výhoda je zkušenost a automatizací
  • angličtina nebo němčina na pokročilé úrovni
  • zkušenost s vedením lidí
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • firemní akce

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.