TECHNICKÝ PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ - LIBEREC

Referenční číslo
11-10-400621
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Co u nás budete dělat?

Vést projektový tým s odpovědností za technickou oblast výrobku - ať při vývoji nového výrobku, nebo v rámci změnových řízení.

Budete přímý kontakt se zákazníkem; zajišťovat, aby náběh nového projektu z pohledu funkčnosti a testů výrobku postupoval dle plánu.

Odhalovat rizika související s validačními testy výrobku, která mohou ovlivnit náběh/ průběh projektu, navrhovat funkční nápravná opatření.

Plánovat, připravovat a vést reporting vůči zákazníkovi s ohledem na plán projektu.

Odpovídat za dosahování cílů v oblasti vývoje výrobku s koordinací interního projektového týmu (design, technologie, kvalita).

Požadavky
  • min. SŠ technického směru
  • pokročilá úroveň AJ
  • min. 5 let praxe v automotive na technické pracovní pozici
  • zkušenost s projektovým vedením ve výrobním prostředí
  • technický background - konstrukce, technologie
Benefity
  • 13. plat
  • Měsíční prémie
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Kafeterie 500 Kč měsíčně
  • Zdravotní péče a rehabilitace
  • Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Akce pro zaměstnance
  • Odměny za pracovní výročí