TECHNICKÝ OPERÁTOR/ka v potravinářství 27000Kč

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
22 600 - 27 000 Kč
Referenční číslo
12-18-358421
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Potravinářská firma v Olomouci hledá technicky zaměřené lidi do výrobního procesu.

O co jde:

mimo to, že obsluhujete výrobní linku:

  • dodržujete plynulou výrobu na lince/stroji
  • provádíte jednoduché seřizování, přehozy a drobné opravy
  • vyhodnocujete výstupní parametry, aby seděly s požadavky výroby
  • občas se něco zadá do PC (hlášení, průvodky, protokoly oprav atp.)
  • pokud něco neklape, upozorníte údržbu
  • spolupracujete s kolegy kteří pracují na linkách s vámi, ale neudržují její parametry- to bude vaše práce

Práce vyžaduje technické povědomí, ideální pro lidi se zkušenostmi na pozici zámečníka, seřizovače, mechanika atp.

Nástup dle domluvy na HPP, přímo do kmene.

Požadavky
  • odpovídající vzdělání a praxe - ideálně zámečník, seřizověč, mechanik atp.
  • ochota pracovat na 3 směny, případně i na 12tky
  • týmový duch
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • penzjiní připojištění
  • měsíční bonusy
  • nadstandardní příplatky za smennost a prostředí
  • firemní výrobky za zvýhodněnou cenu
  • možnost zvýšení kvalifikace
  • zaměstnanecké balíčky