TECHNICKÝ MANAŽER|55.000-70.000 KČ|SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
6-18-378404
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do rodinné firmy na Havlíčkobrodsku hledáme TECHNICKÉHO MANAŽERA! Pokud máte zkušenosti s vedením a řízením lidí, dokážete řešit denní problémy z oblasti výroby a máte velmi dobrou znalost strojních zařízení, pak hledáme právě Vás!

Vaší náplní práce bude:

  • Zabezpečení výrobního provozu, vedení, kontrola a organizování činností provozu
  • Zabezpečení ekonomické efektivnosti provozu, plné využití výrobních kapacit
  • Podílení se na tvorbě výrobních činností, zavádění moderních metod řízení (efektivnost procesů, pravidelná údržba, vyhodnocování porad atd.)
  • Řízení jakosti a zodpovědnost za uvádění systému ISO a HACCP do praxe
  • Spolupráce s obchodním ředitelem, vedoucím nákupu a technologem
  • Řízení likvidace nebo využití odpadů, zabezpečení prvotní evidence o odpadech
  • Ohodnocování strojů
Požadavky

Pro výkon této pracovní pozice vyžadujeme:

  • SŠ nebo VŠ strojírenského směru
  • Komunikativnost, schopnost a zkušenost s vedením lidí
  • Silně proaktivní přístup při řešení denních problémů
  • Velmi dobrá znalost strojních zařízení
  • Základní znalost angličtiny
Benefity

Nabízíme:

  • 4 týdny dovolené
  • Roční prémie dle výsledků firmy
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Společenské firemní akce