TECHNICKÝ MANAŽER

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
6-10-357867
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného manažera, který řídí technický úsek ve strojírenské společnosti a poradí si v oblastech jako je technologie, údržba, nástrojárna.

Důležitá je pro nás osobnost, drive a manažerská praxe.

Naším oborem jsou kovy (hlavně dělení) a pracujeme mimo oblast automotive.

Budete mít na starosti především technickou část výroby, ale jakožto člen top managementu se od vás očekává koordinace dalších úseků v rámci společnosti.

Požadavky

Vedení většího počtu přímých i nepřímých zaměstnanců

Praxe na úrovní manažer/ředitel výroby

Velmi dobrá AJ pro denní použití

Technické nebo ekonomické vzdělání

Benefity

13.mzda

týden dovolené navíc

služební automobil

příspěvek na penzijní a životní pojištění