TECHNICKÉ POZICE | ČESKOBUDĚJOVICKO & ČESKOKRUMLOVSKO

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-404297
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Technické pozice na ČESKOBUDĚJOVICKU a ČESKOKRUMLOVSKU? Máme! Račte si vybrat:

INŽENÝR KVALITY | AŽ 50 000 KČ - https://bit.ly/3ukqa8m

TECHNIK KVALITY | 1 SMĚNA - https://bit.ly/3QwQpQy

PROJEKTOVÝ MANAŽER | AUTOMOTIVE - https://bit.ly/3FWsTaD

PROJEKTOVÝ MANAŽER KVALITY - https://bit.ly/3SFKzPI

KONSTRUKTÉR | TAKÉ PRO ABSOLVENTY - https://bit.ly/3FYGLS0

KONSTRUKTÉR | ČESKÉ BUDĚJOVICE | AŽ 50 000 Kč - https://bit.ly/46a6kdj

3D KONSTRUKTÉR | AŽ 50 000 KČ - https://bit.ly/3ukAbCw

ELEKTRO KONSTRUKÉR | až 60 000 Kč/měs. - https://bit.ly/3QFfKYu

SERVISNÍ TECHNIK | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY - https://bit.ly/40z5t4R

REVIZNÍ TECHNIK | 1 SMĚNA | 50 000 Kč/měs. - https://bit.ly/47gN5Ab

Požadavky
  • min. SOU vzdělání technického směru
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • praxe ve výrobní společnosti