TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTŮ | JABLONEC NAD NISOU | MIMO AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
11-10-401814-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš pracovat na nových projektech a být přímou součástí vývoje na zakázku vyráběných produktů? Vyznáš se v technické dokumentaci, máš organizační a komunikativní schopnosti a domluvíš se anglicky? Potom se mi ozvi a dozvíš se víc!

Obsazuji pozici do projektového a produktového oddělení ve výrobní společnosti MIMO AUTOMOTIVE, takže zakázek je dostatek!

Co Tě čeká:

  • Komplexní příprava nových projektů
  • Konzultace technických řešení a projektů od zákazníků
  • Koordinace fází vývoje, výroby + členů týmu
  • Spolupráce na zavádění nových výrobků do výroby
  • Jednání s dodavateli i zákazníky v AJ
  • Úzká spolupráce s projektovým a produktovým manažerem
  • Školení v ČR i zahraničí
  • Práce s technickými výkresy - konzultace změn
Požadavky
  • Min. SŠ technického směru – strojní nebo stavební
  • AJ na úrovni B2
  • Práce s programem AutoCAD - 2D
  • Ochota občas cestovat - ČR i zahraničí
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce se špičkovými technologiemi
  • Kurzy angličtiny
  • Obědy na pracovišti
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Možnost okamžitého ověření návrhů při stavbě prototypů a měřením v akreditované laboratoři
  • Odborná školení a rozvoj