TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTOVÉHO MANAŽERA | AŽ 50 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
11-10-405567-2
Popis pozice

Vyznáš se v projektech či ve vývoji produktů? Jsi komunikativní osobnost? Pak hledáme právě Tebe!

Do našeho týmu hledáme nového člena na pozici: TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTOVÉHO MANAŽERA!

Co bude tvým úkolem?

  • Komplexní příprava nových systémů větrání, vytápění a chlazení
  • Řízení projektů v rámci firmy
  • Koordinace vývoje a výroby
  • Koordinace výrobního týmu
  • Denní komunikace s dodavateli
  • Podílení se na zavádění nových výrobků do sériové výroby
  • Školení v daném oboru v rámci tuzemska a zahraničí.
Požadavky
  • Min. SŠ/VŠ vzdělání technického směru – nejlépe strojní nebo stavební
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • AJ min. B1
  • Orientace v moderních systémech elektroniky a komunikace výhodou
  • MS Office
  • Práce s programem CAD a BIM výhodou
  • Ochota cestovat v rámci tuzemska i zahraničí
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • práce se špičkovými technologiemi
  • kurzy angličtiny
  • obědy na pracovišti
  • dobré platové ohodnocení a další profesní růst