Technical support

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
2-10-344848
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • provádět monitorování, zpracování výstrah a hodnocení stavu aplikace
  • zpracovávat tikety/incidenty
  • provádět pravidelnou údržbu infrastruktury/systému, jako např.: kopie systému, plánování a provádění záloh, monitorování aplikací pomocí vlastních skriptů atd.
  • zpracování ad-hoc statistických dotazů pro výrobní oddělení
  • provádění konfigurace změn a správy verzí
  • aktualizace technické dokumentace
  • schopnost eskalovat bezpečnostní nouzové situace a sledovat úkoly související s bezpečností a dodržováním předpisů

Nabízíme vám možnost kariérního postupu a práci v přátelském a mezinárodním prostředí.

Požadavky
  • minimálně 3 roky zkušeností v oblasti z podnikového prostředí
  • pracovní zkušenost s podporou na 2. a 3. úrovni
  • dobré znalosti z oblasti infrastruktury
  • technické znalosti týkající se IT
  • výborná angličtina (ústní i písemná)
  • výpis z trestního rejstříku (nesmí být starší než 3 měsíce)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny placeného zdravotního volna
  • stravenky
  • bonusy za doporučení
  • multisport karta
  • občerstvení na pracovišti
  • práce na zajímavých projektech
  • profesionální vývoj
  • aktivní využití cizích jazyků
  • zajímavé platové ohodnocení