Technical Lead - Intelligent OCR & BPM

Plný úvazek
Mzda
100 000 - 110 000 Kč
Referenční číslo
2-16-376684
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Digital Platforms je nové oddělení zaměřené na řešení digitalizace. Můžete si to představit jako místo, kam dodávat digitální technologie pro celý svět.

Náš tým vyvíjí a provozuje špičková řešení v oblastech inteligentní automatizace, API, blockchainu, internetu věcí, Data Lake & Analytics, umělé inteligence a virtuálních asistentů.

Vaší náplní práce bude:

  • Vedení DevOps týmu
  • Koordinovat tým designérů a inženýrů DevOps, kteří vyvíjejí a provozují řešení Intelligent Automation, která integruje technologie RPA (UiPath), Intelligent OCR (ABBYY) a Business Process Management (Bizagi)
  • Forecast - jeho zajištění
  • Interakce v rámci týmů projektového a obchodního rozvoje s cílem propagovat a vyhodnotit příležitosti pro další automatizaci
  • Vypořádat se s prostředím projektů rychlého obratu, vypořádat se s požadavky na změnu rozsahu a designu řešení
  • Neustále zlepšovat a vymýšlet nová funkční řešení
  • Koučink a podpora méně zkušených členů týmu

V současné době hledáme zkušeného technického leadera Intelligent Automation. V této roli budete součástí DevOps Teamu, který vede komplexní iniciativy v oblasti automatizace s rozsáhlými konzultačními a průmyslovými zkušenostmi a pomáhá našim obchodním týmům řešit jejich komplexní příležitosti v oblasti automatizace.

Požadavky

Co odo Vás očekáváme?

  • Titul v oboru počítačových věd, IT nebo v příslušném oboru; MSc / MBA v podnikání je výhodou
  • 8 a více let zkušeností v oblasti IT jako technický vedoucí, vedoucí nebo architekt
  • Více než 5 let zkušeností s vedoucími automatizačními týmy zajišťujícími podnikový vývoj a provoz RPA robotů (UiPath)
  • Zkušenosti s Intelligent OCR (ABBYY) nebo Business Process Management jsou výhodou
  • Zkušenost s Agile / Scrum (certifikace je plus)
  • Vyjednávací schopnosti
  • Týmový hráč s komunikačními a prezentačními schopnostmi
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
  • 6 dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
  • Plně hrazené stravenky
  • CAFETERIA
  • Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
  • Služební automobil
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub
  • Hrazené certifikace a školení
  • Jazykové kurzy
  • SMLOUVA na dobu NEURČITOU