TECH LEAD ARCHITEKT | PRAHA | 90 - 120 000 CZK

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 120 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
134-15-404628-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ačkoliv máme více než šedesátiletou historii, rozhodujeme se na základě špičkově zpracovaných dat, vyvíjíme unikátní IT řešení a poskytujeme zaměstnancům dynamické pracovní prostředí, srovnatelné s prostředím start-upu.

Náplň práce:

Vývoj nových a rozvoj existujících interních aplikací (informačních systémů).

Spolupráce na architektuře řešení vývojových projektů.

Určování směru vývoje a tvorba návrhů aplikačních rozhraní.

Vytváření a údržba zdrojů dat a integrace aplikace do funkčních celků.

Řešení provozních incidentů, testování aplikací a vyhodnocení výsledků testů.

Aktivní komunikace s interním zákazníkem na specifikaci požadavků a výsledného řešení.

Příprava a udržování aktuální dokumentace.

Vedení a motivace týmu, včetně podpory a mentoringu členů týmu.

Rozdělování pracovních úkolů v týmu a pravidelná kontrola.

Požadavky

Dobrá znalost objektově orientovaného programování.

Zkušenosti s jazyky jako JAVA, C, Python.

Zkušenosti s vývojem REST APIs a serverových aplikací.

Dobrá znalost jazyka SQL.

Zkušenosti s nástroji jako Azure DevOps a verzovacími nástroji (GIT).

Zkušenosti s agilními přístupy a vedením IT týmu.

Benefity

Flexibilní pracovní doba a možnost home office.

Možnosti kariérního růstu a profesního rozvoje.

Příspěvek na stravování a sportovní aktivity.

Moderní pracovní prostředí a podpora inovací.

... a další