TEAMLEADER

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
5-18-390275-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Jste zodpovědný a iniciativní člověk? Pokud Vás baví pracovat s lidmi a nevadí Vám práce na směny, pak hledáme právě Vás.

Hledáme TEAMLEADERA do výrobní společnosti.

Co Vás čeká?

  • vedení 7-10 členného týmu operátorů na výrobní lince v třísměnném provozu
  • plánujete a přidělujete práci kolegům, zajišťujete jejich vzdělávání a zvyšování kvalifikace, radíte jim a podporujete je při řešení vzniklých problémů
  • budete koordinovat a evidovat práci přidělených externích pracovníků
  • budete kontrolovat výkazy práce, zaznamenávat do PC docházku a také sledovat výrobní data v elektronickém systému
  • vaší zodpovědností bude včasné zhotovení zakázky ve výrobě a efektivní využívání interních i externích zaměstnanců ve správný čas na správném místě a zajištění správného složení týmu
Požadavky
  • OU/SŠ vzdělání
  • zkušenosti s vedením týmu z výrobní společnosti (ideálně automotive)
  • jste otevřená/ý spolupráci s ostatními odděleními a nešetříte iniciativou, chcete na sobě dále pracovat a růst
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Bonusová složka
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek 10.000,- Kč
  • Bonus za nekouření 500,- Kč
  • Služební mobilní telefon
  • Obědy za 23 Kč
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Finanční ohodnocení odpovídající regionu
  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
  • Letní tábor pro děti
  • Příspěvek na masáže apod.