Team Leader | Výkonová elektronika | až 120 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
2-10-367596
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jedna z nejúspěšnějších společností světa v oblasti elektrotechniky hledá do svého vývojového centra klíčovou osobu na pozici Team Leadera!

Povedete tým 8 inženýrů v divizi Power Electronics a zodpovídat se budete řediteli EEIC a globálnímu manažerovi PE.

Co konkrétně by se od Vás dále očekávalo:

  • Návrh, modelování, simulace a implementace obvodů výkonové elektroniky pro převod a ochranu napájení
  • Tvorba technických zpráv a dokumentace
  • Podpora celého týmu, sledování cílů, strategie, tvorba akčního plánu
  • Úzká spolupráce s vyšším managementem a technickými a obchodními lídry při vývoji technologických plánů a nabídek
  • Sledování nejnovějších trendů v oblasti PE a obchodních trendů
  • Spolupráce s CRT (Corporate Research and Technology) na vývoji dlouhodobějšího výzkumného portfolia pro výkonovou elektroniku
Požadavky
  • Univerzitní vzdělání technického směru - elektro či strojní zaměření
  • Výborná angličtina slovem a písmem (denní využití)
  • Dlouholeté zkušenosti v oblasti návrhu výkonové elektroniky a vývoje produktů
  • Zkušenosti s vedením týmu inženýrů
  • Znalost modelování, simulací a analýzy pomocí nástrojů typu Matlab / Simulink, SPICE nebo PSIM
  • Praktická zkušenost s vývojem a testováním výkonového měniče (power converter)
  • Širší znalost analogových a digitálních obvodů a návrhu výkonové elektroniky
  • Dobrá znalost výkonových polovodičů, návrhu magnetických prvků (EMC), designu PCBA
  • Porozumění distribuci elektrické energie
  • Znalost ochrany a spínání (jističe, stykače)
  • Proklientský přístup
  • Ochota čas od času vycestovat max. 15 % celkového času
Benefity
  • Roční finanční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazené stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Sick days
  • Možnost home-office
  • Práce na mezinárodních projektech
  • Mezinárodní pracovní prostředí
  • Příspěvek na životní a důchodové pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Kantýna