Team Leader ve výrobě| ÚSTÍ NAD LABEM

Plný úvazek
Mzda
22 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
8-18-366531
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výrobní společnosti v Ústí nad Labem hledáme Team Leadera. Pokud Vám nevadí směnný provoz a máte zkušenosti na obdobné pracovní pozici, tak nám neváhejte zaslat svůj životopis!

Náplň práce

  • Kontrola průběhu výroby a plnění výrobních cílů
  • Zodpovědnost za kvalitu výrobku a procesu
  • Nastavování parametrů výroby na lince tváření a sváření
  • Zajištění optimálního chodu linky
  • Zajištění administrativních činností spojených s výrobním procesem
  • Zajišťování dodržování pracovních metod, 5S, BOZP a PO
  • Spolupráce s ostatními Leadery a následování pokynů Supervisora výroby
  • Spolupráce při vývoji nových postupů výroby
Požadavky
  • Úplné střední odborné vzdělání (technické)
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Spolehlivost, vyzrálou osobnost, schopnost vést team
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Technické myšlení
  • Praxe ve výrobní společnosti min. 3 roky
Benefity
  • možnost jazykových kurzů
  • motivující platové ohodnocení a benefity
  • možnost osobnostního a profesního rozvoje
  • příspěvky na dojíždění
  • zajímavou pracovní příležitost
  • jiné benefity a podpora