TEAM LEADER ÚDRŽBY | POSUN V TVÉ KARIÉŘE!

Referenční číslo
6-10-378160
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

RÁDI DÁME PŘÍLEŽITOST TOBĚ! I KDYŽ NEMÁŠ DLOUHOU PRAXI :-)

ALE JSI ELEKTRIKÁŘ, ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ A MÁŠ CHUŤ SE POSUNOUT O KRŮČEK DOPŘEDU!

Krásná moderní výroba, německá kvalita, žádný těžký průmysl ani automotive!

Produkt celosvětové úrovně, který se vyrábí tady na Vysočině!!!!

Jaké úkoly budete řešit:

  • řízení menšího týmu lidí na údržbě
  • odpovědnost za technický stav strojů a zařízení
  • běžná denní plus preventivní údržba
  • elektro, hydraulika, pneumatika, mechanika, senzorika, střižné a lisovací nástroje, atd.
  • vedení technické dokumentace
  • podílení se na nových projektech (čeká nás instalace nové technologie)
  • optimalizace procesů
  • automatizace/robotizace
Požadavky
  • SOU/SŠ/VŠ VZDĚLÁNÍ - strojírenství, technické obory, elektro ...
  • ANGLIČTINA podmínkou, němčina výhodou
  • PRAXE z výrobní spol. - údržba, strojní, elektro ...
  • LEAN / Six Sigma principy
  • vyhl. 50 výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • pravidelné bonusy
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • profesní a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • firemní akce