SYSTÉMOVÝ A DATABÁZOVÝ ADMINISTRÁTOR

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-16-357803
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Firma rodinného typu hledá kolegu, který se bude starat o administraci instalací jejich vlastního ERP systému.

Budete:

  • administrovat ERP systém
  • starat se o pravidelné upgrady, administrovat MS SQL pro Datawarehouse
  • monitorovat funkčnost systémů a řešení provozních požadavků
Požadavky
  • znalost MS SQL Serveru
  • praxe při používání skriptovacích jazyků Linux, Windows)
  • analytické a proaktivní myšlení, pečlivost, systematičnost, samostatnost
  • znalost v oblasti bezpečnosti ICT je výhoda
Benefity
  • flexibilní pracovní doba, možnost HO
  • výkonové, projektové finanční bonusy
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • káva, čaj, nealko nápoje na pracovišti zdarma
  • 13., 14. plat