Systémový auditor kvality

Referenční číslo
11-18-358173
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi v oblasti kvality a zkušenosti s prováděním auditů?

Pro středně velkou společnost nyní hledáme

SYSTÉMOVÉHO AUDITORA KVALITY

Vaší náplní práce bude:

  • zodpovídat za všechny systémy kvality
  • provádět vyhodnocování interních auditů, včetně jejich vyhodnocení a doporučení
  • zodpovídat za přípravu pro přezkoumání systému vedení společnosti
  • dohlížet na vydávání směrnic, pracovních postupů a rozhodnutí
  • aktualizovat normy dle platných směrnic
  • připravovat reporting, účastnit se porad
  • spolupracovat s dalšími odděleními společnosti
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti QMS v automotive min. 2 roky
  • znalost systému kvality IATF 16949 a ISO 14001; dále SPC, VDA 6.5, PSCR
  • angličtina na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s auditováním
  • komunikativní a proaktivní osobnost
  • organizační dovednosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky 80 Kč/den
  • Volnočasové aktivity pro zaměstnance
  • 7,5 h pracovní doba i pro THP zaměstnance
  • klouzavá pracovní doba
  • Jazykové kurzy Aj
  • Možnost napracovat si hodiny