Systémový architekt | 100 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
11-10-343976
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Umíte programovat v C/C++? Máte zkušenosti s vedením týmu lidí? A co třeba návrh architektury systému? Dokážete to? Pokud ano, jste náš člověk!

SYSTÉMOVÝ ARCHITEKT

Náplň práce:

  • Vedení vývoje, komunikačních protokolů a validačních postupů pro řídící jednotku a periferie
  • Budování týmu (technologie, zvyšování kvalifikace a efektivity)
  • Optimalizace celého vývojového procesu (tvorba zadání, plánování vývoje, simulace, validace, release management)
Požadavky
  • Alespoň 2 roky zkušeností s programováním v C, C++
  • Zkušenosti s vedením lidí velkou výhodou
  • Schopnost analyzovat zadání a naplánovat kompletní vývoj
  • Dovednost navrhnout architekturu systému, která zajistí snadnou budoucí rozšiřitelnost a údržbu

Další vhodné dovednosti:

  • C#
  • Scriptování (Perl, Bash)
  • Linux, tvorba ovladačů
  • Embedded řešení, vhodný alespoň částečný přesah do HW
  • Komunikační protokoly
  • Zkušenosti s automatizovaným testováním a simulacemi
Benefity
  • Finanční prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Sick days
  • Cafeterie
  • Firemní školka
  • Relokační balíček
  • Fitness a relax