SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR| MICROSOFT| 70 000 CZK

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-15-402807-7
Popis pozice

Máte zkušenosti s administrací Microsoft serveru a sítí?

Jste zodpovědný/á a máte chuť na sobě pracovat?

Domluvíte se anglicky?

Pokud ano, jste na správném místě!

Máme dostupnou pozici SYSTEMOVÝ ADMINISTRÁTOR v menším týmu v české firmě na zajímavých projektech. Potkáte se v rámci pracovní náplně i se zahraniční spoluprací.

Náplň práce:

  • Realizace a návrhy inovativních projektů
  • Systémová administrace
  • Řízení IT infrastruktury (servery: Microsoft, LAN/WAN, virtualizace a hardware)
  • Analýza chyb, testování a dokumentace, řešení chyb
  • Koordinace dodavatelů
Požadavky
  • SŠ, VŠ v oboru IT
  • Praxe na obdobné pozice - správce sítě/serveru
  • Zkušenost s administrací Microsoft serverů, zálohovacích systémů, sítí
  • Angličtina na úrovni občasné komunikace s kolegy
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Homeoffice 2 dny v týdnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta