SW VÝVOJOVÝ INŽENÝR | ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
9-10-338041
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci, kde se nebudete nudit? Jste zkušený vývojář a rád byste experimentoval a udával směr jakým se vývoj posune?

Budeme rádi, když doplníte náš skvělý tým!

Na starosti budete mít vývoj Firmwaru pro automatizaci výroby a posouvat hranice Průmyslu 4.0.

Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání zaměřené na IT, nebo elektro
  • Alespoň 3 roky praxi jako vývojář
  • Komunikativní AJ
  • Výborná znalost v C++
  • Znalost Git, nebo jiného verzovacího systému
Benefity

A co Vám za to nabízíme?

  • Vedení poskládané ze zkušených vývojářů
  • Náborový příspěvek hned po zkušební době
  • Za financování nákladů na přestěhování
  • Roční příspěvek na dovolenou, sporty a kulturu až 48000 Kč
  • Možnost čerpání 33 dnů dovolené
  • Možnost Home Office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Relax zóny přímo na pracovišti