SW Solution Architekt

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 140 000 Kč
Referenční číslo
2-16-379883
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledám šikovného Solution Architecta, který nám pomůže s analýzou, návrhem aplikační / integrační architektury v oblasti Telco, Public či státní správy. Bude naši technologickou podporou presales. A bude se zabývat návrhem řešení pomocí technologií Java EE (Oracle WebLogic, IBM webSphere, Tomcat, JBoss), MS .NET5 a MSMS .NET Framework, SQL databáze (Oracle DB, MS SQL Server, PostgreSQL).

Všechno máme cloud based, proto jsou nutné nějaké zkušenosti s cloudem.

Náplň práce:

  • technická analýza požadavků klientů pro naše různorodé projekty
  • návrh vhodných systémových řešení
  • zhodnocení použitelnosti technologií, které mají být využity při budování nových systémů
  • příprava technické specifikace a dokumentace
  • koordinace a realizace jednotlivých projektů
  • vedení vývojového týmu

Více Ti řekneme na osobním / online pohovoru.

Pošli nám svůj životopis a pobavíme se o tom.

Požadavky
  • zkušeností s návrhem architektury řešení
  • znalostí systémové a procesní analýzy
  • zkušenosti s dodávkou SW
  • velmi dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • zkušeností s cloudovým prostředím (MS Azure nebo AWS), detailním návrhem řešení (Sparx Systems Enterprise Architect+UML),
  • znalostí a zkušeností s SOA, ESB, BPM, SQL, XML, XSD, XPath, JSON, WS, REST, ….
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • další volno dle domluvy
  • 3 sickdays při nástupu a čím déle u nás jsi, tím víc jich máš
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • podpora osobního rozvoje (hard-skills, soft-skills, jazykové kurzy) a získávání certifikací
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky v hodnotě 100 Kč (50 % hradí zaměstnavatel)
  • mobilní telefon s neomezeným tarifem a 5 GB dat i pro soukromé účely
  • partnerské benefity (od sportu, přes kulturu, wellness až po slevu na nové auto)
  • multisport karta za 350 Kč měsíčně
  • odměna za doporučení nového kolegy