SW INŽENÝR - automatizované testování - zajímavé finanční ohodnocení

Referenční číslo
4-10-342671
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme nadšence pro oblast IT!

Nabízíme možnost pracovat na špičkových projektech, které Tě mohou ve své kariéře posunout o kus dál, práci v neformálním a velmi přátelském týmu laděného na stejnou notu!

Líbila by se Ti pozice SW INŽENÝR?

Co bude Tvou náplní práce:

  • spolupráce na vývoji automatizovaného testování na zajímavých projektech
  • komplexní řešení technických problémů
  • komunikace s vývojovým týmem
  • budeš se podílet na návrzích a implementaci nových funkcí pro automatizované testování
Požadavky
  • min. Bc vzdělání technického směru, nejlépe v oblasti informatiky
  • znalosti OS Linux
  • znalost jednoho ogramovacího jazyka: C, C++, JAVA, PYTHON, JAVA Script, C#, Bash, Ruby
  • znalosti v oblasti: instalace, konfigurace nebo testování webových nebo mobilních technologií velkou výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • týmový hráč
  • zapálení pro IT oblast
Benefity
  • práce na velice zajímavých projektech
  • příležitost cestovat do zahraničí
  • práce v mladém a příjemném kolektivu
  • možnost realizace vlastních nápadů
  • možnost práce na home office
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • sick days
  • pravidelné firemní akce
  • kurzy angličtiny zdarma
  • podpora sportovních akcí