SW DEVELOPMENT TEAM LEADER - Bitcoin

Plný úvazek
Mzda
95 000 - 160 000 Kč
Referenční číslo
2-16-383989-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Sídlíme v centru Prahy, přímo na metru, máme krásné vkusné kanceláře a pravidelně doplňovanou lednici s proviantem pro všechny naše zaměstnance. Jsme novodobá společnost, protože to je i bitcoin a nyní pro náš tým hledáme toho správného leadera, který zastřeší naše projekty.

Co bude náplní Tvé práce?

  • Vedení 5-8 členného vývojářského týmu
  • Technická a osobní podpora pro vývojáře
  • Definice, stanovení priorit a koordinace úkolů pro vývojářský tým
  • Řešení úkolů a specifických zadání s našimi analytiky a dalšími Team Leadery
  • Aktivní účast a realizace projektů

Technologie, které využíváme jsou:

Linux, Rust, C, Embedded technologie, Embedded C, Lua, Bash, Arduino, Raspberry Pi a další

Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat?

  • Zkušenost na pozici vedoucího týmu
  • Předchozí zkušenost na pozici vývojáře
  • Zkušenosti s embedded technologiemi
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Schopnost pracovat v klidu a pod tlakem v rychle se měnícím prostředí

VÝHODOU:

  • Znalost Pythonu, Rust, C
Benefity

Co Ti ještě na oplátku můžeme nabídnout?

  • Spolupráci na HPP i IČO
  • 25 dnů dovolené
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Kolárna v budově
  • Sdílené parkovací stání
  • Pravidelně doplněná lednice
  • Potřebné vybavení (notebook, mobilní telefon)
  • Ovocné dny, úterní snídaně,
  • a mnoho dalšího